Házasság hete Nagykovácsiban

Maradjunk együtt!

2022. február 13-20-ig rendezik meg idén a Házasság hete rendezvénysorozatot, mely a házasság és a család fontosságára kívánja irányítani a figyelmet.

Településünkön az alábbi programokra várjuk szeretettel a testvéreket:

ferbruár 17-én csütörtökön 20 órától Gábor atya vezetésével szentségimádás lesz a családokért a templomban (az egész napos szentségimádás záró órájában),

február 19-én szombaton este 7 órától szentmise keretében adunk hálát házastársunkért, családjainkért,

utána este 8 órától pedig beszélgetős, vidám együttlétre várjuk a házaspárokat a plébánia felső termébe.

Akinek van kedve, csatlakozhat akár élőben akár online a facebookon keresztül kedden este 8 órától a Szeretetlán Kápolnában lévő magyar családokért felajánlott szentségimádásra (1029 Bp., Álmos vezér u. 6.).

A központi programokról bővebben az alábbi linken tájékozódhatnak:

"A házasság nem csupán „társadalmi” cselekedet: ez egy hivatás, amely a szívből fakad, és ez egy életre szóló tudatos döntés. Kérlek, ezt soha ne felejtsétek el!" (Ferenc pápa)