Hirdetések 2016 november 27.

• hétfő: Marchiai Szent Jakab áldozópap
    • szerda: Szent András apostol
    • szombat: Xavéri Szent Ferenc áldozópap
  • Ma Advent első vasárnapja van.
  • Az Adventi koszorú első gyertyájának meggyújtása a Főtéren a 10 órás Szentmise után lesz.
  • Advent 2. 3. és 4. vasárnapján Adventi vásár lesz a Főtéren és a Plébánián.
  • Ádventi készülődés lesz énekléssel a Templomban 4-én (vasárnap) 5 órakor.
  • Mikulás-váró ének  5-én (hétfőn) 6 órakor lesz a templomban.
  • December 6-án egész napos Szentségimádás lesz Templomunkban a reggeli Szentmisét követően az esti Szentmiséig.
  • December 8-án Szeplőtelen Fogantatás ünnepén, csütörtökön ünnepeljük Templomunk felszentelésének 270-ik évfordulóját.
  • Idén is lesz cipős-doboz akció, december 10-ig lehet leadni az elkészült dobozokat a rászoruló gyermekek részére.
  • Ebben az esztendőben is indítunk felnőtt katekumenátust azoknak, akik Szentség felvételére készülnek. Jelentkezni lehet a Plébánián vagy a sekrestyében. Tervezett időpontja: hétfő este 8 óra.
  • Csütörtökönként elkezdődődött a bérmálásra készülődők hittanórája, este 7 órai kezdettel.
  • Csütörtökön 19 órától 20:15-ig Taize-i imaóra lesz a plébániai hittanteremben. Mindenkit szeretettel várunk (kor, keresztény felekezet nem számít)!
  • Hétfőn, kedden és szerdán a reggeli Rorate Szentmisén halottainkért imádkozunk. A szándékokat elhelyezhetik a testvérek a kosárban.
  • A Mária Rádió Magazinja átvehető a Sekrestyében.
  • Pénteken első péntek lesz. Délután 4 órától lesz gyóntatás a Templomban. Este 9-10 óra között Szentségimádást tartunk.