Hirdetések 2017 április 30.

• hétfő: Munkás Szent József
    • kedd: Szent Atanáz püspök és egyháztanító
    • szerda: Szent Fülöp és Jakab apostolok
    • csütörtök: Szent Flórián vértanú
  • Ma Húsvét harmadik vasárnapja van.
  • Ezen a vasárnapon könyörgő nap van a jó termésért, az alkalmas időjárásért.
  • Felhívjuk a családok figyelmét az elsőáldozók hittanóráira: hétfőn délután 5 órakor, és kedden délután 4 órakor a Hittanteremben.
  • A ruhagyűjtés befejeződött, május 2-án (kedden) és 3-án (szerdán) mindenkit szeretettel várunk a ruhaválasztásra.
  • Májusban minden hónapban az esti Szentmisék után elimádkozzuk a májusi litániát, a Szűzanyát köszöntve.
  • Május 6-án lesz a Mindszenti Zarándoklat. Az Esztergomi Bazilikában ½ 11-kor lesz az ünnepi szentmise.
  • Május 7-én, a ½ 12-es Szentmisén megemlékezünk a kitelepítés 71-ik évfordulójáról.
  • Május 13-án lesz az Élő Rózsafüzér zarándoklat, mely kapcsolódik a Fatimai jelenés 100. évfordulójához.
  • Előre jelezzük, hogy május 14-én Adyligeten, és május 24-én Nagykovácsiban egész napos Szentségimádás lesz.
  • Május 20-án lesz a Nagymarosi Ifjúsági találkozó.
  • Pénteken első péntek lesz. Délután 4 órától lesz gyónási lehetőség. Este 9-10 óra között Szentségimádást tartunk.
  • A Mária Rádió Magazinja átvehető a Sekrestyében.
  • Imádságok lesznek a Templomban: szerdán este 8 órakor „apák imája”, csütörtökön este ½ 9-kor „anyák imája”.
  • Május 24. és 28. között a Plébánia zarándoklatot szervez Međugorjéba csak Nagykovácsiak számára. Jelentkezni lehet a Plébánián. Mindazok akik korábban jelentkeztek, kérjük hogy részvétel szándékukat erősítsék meg 10.000 Ft előleg befizetésével.