Hirdetések 2017 február 19.

• kedd: Damián Sent Péter püspök és egyháztanító
    • szerda: Szent Péter apostol székfoglalása
    • csütörtök: Szent Polikárp püspök és vértanű
    • péntek: Szent Mátyás apostol
    • szombat: Szűz Mária emléknapja
  • Ma évközi hetedik vasárnap van.
  • A Nagykovácsi Római Katolikus Plébánia köszöni azt a sok-sok adományt, melyet Szilvinek, a beteg édesanyának küldtek. Az összegyűlt összeg most elegendő a gyógykezelésekre.  Hálásan  köszönjük,  hogy  olyan  sokan  nem  csak  imádkoztok,  hanem  adományaitokkal  is  támogattátok  Szilvi  gyógyulását.  Erre  a  célra  most  már  nem  kérünk,  és nem  fogadjuk  az  adományokat.  Ha  mégis küldenétek  kérésre  visszaküldjük,  vagy  más rászorulóink  támogatására  használjuk  fel.  Aki  szeretné  az  elszámolást  megtekinteni, plébániánkon személyesen megteheti. Hálásan köszönünk minden segítséget.
  • Vízkereszttől kezdődött a lakásszentelés. Szeretettel meglátogatom a családokat, hogy együtt imádkozva megszenteljük otthonaikat.
  • Ebben az esztendőben is indítunk felnőtt katekumenátust azoknak, akik Szentség felvételére készülnek. Jelentkezni lehet a Plébánián vagy a sekrestyében. Időpontja: hétfő este 8 óra.
  • A Mária Rádió Magazinja átvehető a Sekrestyében.
  • A Házasság hete rendezvénysorozat idén febr. 12-19-ig tartják, és ma este 6 órakor záró-szentmise a Belvárosi Templomban lesz este 6 órakor.
  • Február 18-án, szombaton délelőtt volt Dr. Schmidt Imre – aki a falu első polgármestere volt – feleségének, Ilonka néninek a temetése. Adj Uram örök nyugodalmat neki.
  • Február 25-én lesz az Egyházközségi Farsang. Mindenkit szeretettel várunk. A farsang helye az Öregiskola (Inkubátor Ház) nagyterme, kezdete délután 4 óra.
  • Május 24. és 28. között a Plébánia zarándoklatot szervez Međugorjéba csak Nagykovácsiak számára. Jelentkezni lehet a Plébánián. Részletek a honlapon találhatók.
  • Zarándoklatot szervezünk Međugorjéba április 17. és 22. között. Várható költsége 17000 Ft útiköltség + 65 Euro szállásköltség. Jelentkezni február 28-ig lehet a plébánián, vagy Kemenes Gábor 1393 Budapest Pf 317. címen 5000 Ft előleg befizetésével.