Hirdetések 2017 május 14.

• kedd: Nepomuki Szent János áldozópap és vértanú
    • csütörtök: Szent I. János pápa és vértanú
    • szombat: Sienai Szent Bernadin áldozópap
  • Ma Húsvét ötödik vasárnapja van.
  • Jövő vasárnap tömegtájékoztatási világnap lesz.
  • Felhívjuk a családok figyelmét, hogy hétfőn és kedden lesz az első áldozásra készülő gyerekeink első szentgyónása, imádkozzunk értük.
  • Májusban hónapban a Szentmisék után elimádkozzuk a májusi litániát, a Szűzanyát köszöntve.
  • Május 13-án volt az Élő Rózsafüzér zarándoklat, mely kapcsolódott a Fatimai jelenés 100. évfordulójához. Köszönjük mindazoknak, akik belekapcsolódtak a zarándoklatba, és imádkoztak fővárosunkért és hazánkért.
  • Május 14-én Adyligeten, és május 21-én, vasárnap Nagykovácsiban egész napos Szentségimádás lesz.
  • Május 20-án lesz a Nagymarosi Ifjúsági találkozó.
  • A Mária Rádió Magazinja átvehető a Sekrestyében.
  • Május 24. és 28. között a Plébánia zarándoklatot szervez Međugorjéba csak Nagykovácsiak és Adyligetiek számára. Mindazok akik korábban jelentkeztek, kérjük hogy részvétel szándékukat erősítsék meg 10.000 Ft előleg befizetésével.
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra, állandó Szentségimádással szeretnénk készülni a találkozóra. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. További napokon is szeretnénk folytatni az imádságot, ehhez a testvérek jelentkezését várjuk a honlapon megjelent táblázat szerint.
  • Május 15-én, hétfőn este 8 órakor beszámoló lesz az Eucharisztikus kongresszus márciusi előkészületi találkozójáról a Hittanteremben. Szeretettel várjuk azokat, akik szívesen bekapcsolódnának az előkészületekbe, és azokat is, akik imádsággal, szolgálatukkal segítenék a kongresszus előkészületeit.