Hirdetések 2017 március 12.

• hétfő: Ferenc pápa megválasztásának 4. évfordulója
    • szombat: Jeruzsálemi Szent Cirill püspök és egyháztanító
  • Ma nagyböjt második vasárnapja van.
  • Vízkereszttől kezdődött a lakásszentelés. Szeretettel meglátogatom a családokat, hogy együtt imádkozva megszenteljük otthonaikat.
  • Szerdán, március 15-én 10 órakor kezdődik a Falu megemlékezése Nemzeti Ünnepünkről, az Iskolában, ezután koszorúzás lesz. Az ünnepséget követően – kb 11 órakor – szentmise lesz Hazánkért.
  • Nagyböjt minden péntekén hagyományos módon tartjuk meg a böjtöt (húsevéstől való tartózkodás). Péntekenként délután 5 órakor keresztutat tartunk.
  • Ebben az esztendőben is indítottunk felnőtt katekumenátust azoknak, akik Szentség felvételére készülnek. Jelentkezni lehet a Plébánián vagy a sekrestyében. Időpontja: hétfő este 8 óra.
  • Legközelebbi bérmálási oktatás március 17-én este 8 órakor lesz a Hittanteremben.
  • Csütörtökön 19 órától 20:15-ig Taize-i imaóra lesz a plébániai hittanteremben. Mindenkit szeretettel várunk (kor, keresztény felekezet nem számít)!
  • A Mária Rádió Magazinja átvehető a Sekrestyében.
  • Május 24. és 28. között a Plébánia zarándoklatot szervez Međugorjéba csak Nagykovácsiak számára. Jelentkezni lehet a Plébánián.
  • Zarándoklatot szervezünk Međugorjéba április 17. és 22. között. Várható költsége 17000 Ft útiköltség + 65 Euro szállásköltség. Jelentkezni március 15-ig lehet a plébánián, vagy Kemenes Gábor 1393 Budapest Pf 317. címen 5000 Ft előleg befizetésével.
  • A plébániai Juniális június 17-én szombaton lesz.