Hirdetések 2017 március 26.

• Ma nagyböjt negyedik vasárnapja van. Ez a vasárnap LAUTARE vasárnap (Örvendezz Isten népe).
  • Jövő vasárnap országos gyűjtés lesz a Szentföldi szent helyek támogatására, mely a keresztény világ feladata, mivel a Szentföldön maréknyi keresztény közösség él. Előre is köszönjük a testvérek adományait.
  • Jövő vasárnap, reggel 8 órai Szentmisén lehetőség lesz a betegek szentségének felvételére az Adyligeti Szent István kápolnában. Akik szeretnék felvenni a szentséget, erre szentgyónással készüljenek.
  • Szokásos nagyböjti élelmiszer adományaitokat ebben az évben is köszönjük és várjuk március 20-tól (hétfő) április 2-ig (vasárnap) a plébánián vagy a sekrestyében a szentmisék előtt és után. Továbbá a CBA előtt, és a Tájolóban a templombejárati plakáton meghirdetett napokon és órákban. Köszönjük az eddigi adományokat.
  • Nagyböjt minden péntekén hagyományos módon tartjuk meg a böjtöt (húsevéstől való tartózkodás). Péntekenként délután 5 órakor keresztutat tartunk.
  • Ma, március 26-án délután ½ 4-kor Keresztút lesz a korán meghalt gyermekekért a Kecskehegyen (Szépvölgyi út felső végén). A keresztút végén a gyermekek Passió játéka lesz. Találkozás délután 3 órakor a Szépvölgyi úton, a 65 busz felső végállomásánál.
  • Április 7-én ifjúsági keresztút lesz, itt Nagykovácsiban.
  • Április 8-án Keresztút lesz az Andrássy úton az életért, mely délután 4 órakor indul az Oktogontól, a Keresztút végén szentmise lesz a Hősök terén.
  • Legközelebbi bérmálási oktatás április 6-án este 8 órakor lesz a Hittanteremben.
  • Április 8-án szeretettel kérjük a testvérek segítségét a templom, és a templomkert takarításához.
  • Pénteken délután 3 órától 5 óráig gyóntatás lesz a templomban.
  • Szerdán délután 4 órakor lesz Probsz Róza temetése, és csütörtökön este 6 órakor emlékezünk meg a Németországba kitelepített Schir Károly feleségéről, Gertrúdról, aki március 10-én halt meg.
  • A Mária Rádió Magazinja átvehető a Sekrestyében.
  • Május 24. és 28. között a Plébánia zarándoklatot szervez Međugorjéba csak Nagykovácsiak számára. Jelentkezni lehet a Plébánián.