Szeretetláng imaest kedden 17:30-tól

Az Egyesült Államokból Magyarországra érkezett John Sullivan úr, a Szeretetláng Mozgalom egyik nemzetközi vezetője. A Szeretetláng világméretű elterjedéséért végzett apostoli munkája során Sullivan úr a Fülöp-szigetektől Tanzánián át Kanadáig földünk számos olyan országával került kapcsolatba, ahol ez a hazánkból elindult lelkiség egyének, családok vagy akár nagyobb közösségek életét is gyökeresen megújította és az Élő Úr felé vezette.
A Szeretetláng életeket átformáló kegyelmi erejéről egy imaest keretében tesz tanúságot május 3-án 17:30 órától a NAGYKOVÁCSI TEMPLOMBAN.
Házigazda: Kemenes Gábor atya, a Szeretetláng Mozgalom nemzetközi papi vezetője
Program:
17:30-tól Rózsafüzér
18:00-tól Szentmise
18:45-től John Sullivan tanúságtétele
20:00 órától dicsőítő Szentségimádás Kemenes Gábor atya vezetésével
A helyszín tömegközlekedéssel a Hűvösvölgyből induló 63-as busszal közelíthető meg. A programba bárki bekapcsolódhat a Szeretetláng Mozgalom vagy a Nagykovácsi Plébánia facebook oldalán keresztül:
Minden testvért szeretettel várunk a helyszínen!