2016 Egyházközségi farsang

Kedves Testvérek!

Három hét múlva, február 6.-án lesz az Egyházközségi farsang, amire mindenkit szeretettel várunk. Ahhoz, hogy olyan jó hangulatú és vidám legyen a délután-este, mint a tavalyi, szeretnénk segítséget kérni Tőletek. Az első és talán legfontosabb, hogy várunk jó minőségű, akár új játékokat, könyveket, társasokat a tombolához és a jelmezverseny díjazottjaink./ tavaly legalább hetven, de lehet, hogy még több ajándékot osztottunk szét a gyerekek között/ Ezen kívül nagyon várjuk a jelentkezéseket a következő feladatokra:

  1. Büfézés, itt elsősorban szendvicsek készítése és a családok által hozott sütemények szervírozása a feladat. /a szenvicsekhez valókat mi biztosítjuk/
  2. Játékok kitalálása, lebonyolítása, amiért kapják a gyerekek a tombolajegyeket /középiskolások közösségi szolgálat elszámolható!!!!!!!!/
  3. Dekoráció /lampionok, girlandok, boszorkánylépcsők, falra rakható farsangi képek, maszkok.....ezek mind otthon elkészíthetők,  kedves "tanárnénik", ha tudtok hozni az iskolátokból gyerekek által készített rajzokat, tablókat, mint tavaly, ígérem vigyázunk rá és éppségben visszaadjuk/
  4. Díszítés, február 5.-én délelőtt!!!!!!!!!!


Bármi ötlet, kérdés, óhaj, sóhaj szívesen válaszolok.
A levelesládám rengeteg levelt képes fogadni és kezelni, nyugodtan írjatok.
somogyi.emese@t-online.hu

Töretlen lelekesedéssel:
Somogyi Emese