2016 - Év végi beszámoló egyhazközségi programokról

Egyházközségi programok

Idén február 6.-án került megrendezésre az Egyházközségi farsang, melyre közel 200-an gyűltünk össze az Inkubátor házban. A farsang nagyon jó hangulatú volt és minden gyerek egy-egy ajándékkal térhetett haza a bőkezű tombola adományoknak köszönhetően. Köszönet a sok-sok segítségért a díszítésben, a büfézésben, meg a játékos feladatok levezényelésében. 2017-ben a farsangot február 25.-én szombaton tartjuk szintén az Inkubátor házban.

A Juniálisunk is családias jó hangulatban zajlott június 18.-án. Nagyon finomak voltak a bográcsos ételek és a házi sütemények. Sokat beszélgettünk és még sikerült megoldanunk a Foci bajnokság kivetítését is. 2017-ben szintén lesz Juniális, amelyre szeretnénk egy saját magunk által előadott színdarabbal készülni, erre várjuk a jelentkezőket. Ha valaki érez magában bátorságot, és meg szeretné mutatni tehetségét a színpadon keresse Somogyi Emesét a jelentkezéssel kapcsolatban.