Átköltözés most szombat délelőtt

Á T K Ö L T Ö Z É S

Most szombaton április 13-án szombaton reggel 7:30-tól várunk minden kedves korán kelő Segítőt!  Folyamatos munka miatt nem gond a lépcsőzetes munkakezdés. Jobban hozzáférünk, (picit) később jövőknek is marad feladat!

7:30 - 8 órától a tetőtér (nagy)takarítása kezdődik /felszerelés, vödör, rongyok, szerek, porszívók stb.. lesz, kedvenc kelléket lehet hozni :)/ a terület határtalan.

ezalatt 8 órakor a templomban NRM nap nyitó szentmiséje lesz. Utána a regnumi gyerekekkel indul a pakolás, az átköltöztetés.

A szentmiséhez szükséges berendezések (székek, szőnyegek, kellékek, oltár etc..)  átkerülnek a plébánia tetőterébe, letisztítjuk és kialakítjuk az új templomunk terét,

a többi (pl: szentsír, szobrok, gyertyatartók etc...) a már elkészült sekrestyében illetve a kiskápolnában vészelik át  a kritikus időt. Padokhoz nem kell nyúlnunk azt az építési munka tartalmazza.

A többit a helyszínen megbeszéljük.

Hívunk és várunk, gyere, segíts!

A tied, a mienk!

Előre is köszönjük!