Hétvégi programok a plébánián

Kedves Testvérek!

Pénteken délután 5 órára szeretettel hívunk benneteket a Gitáros Keresztútra (írta: Sillye Jenő). Gábor atya előtte 3 órától gyóntat, a keresztút után pedig szentmisét tart.

Szombaton délelőtt várunk minden segíteni vágyót a templom kertjének rendbetételére. Kérjük, lombseprűt, gereblyét hozzon aki tud! (A templom takarítása jövő szombaton, április 1-jén lesz.)

Szombaton, Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepén szeretettel várunk minden édesanyát, nagymamát az esti 7 órakor kezdőd szentmisére, hogy együtt adjunk hálát és kérjük az Urat családjainkért, szeretteinkért, világunkért. Utána szeretnénk egy kis összejövetelt tartani a plébánián.
Ebben a szentmisében lehet csatlakozni a lelki örökbefogadáshoz, amely egy veszélyeztetett magzat megszületéséért való napi imádságot jelent. További részletek a lelkiadoptalas.hu honlapon.

A vasárnapi szentmiséken most a Szentföld megsegítésére gyűjtünk. Köszönjük az adományokat.