Hétvégi ünneplések - templombúcsú - időpontokkal

Kedves Testvérek!

Amint Gábor atya már korábban hirdette, augusztus 10-én szombat este egy újmisés paptestvér, Piukovics Dániel fog újmisét bemutatni, tudjátok amiért egy-egy pár csizmát is érdemes elkoptatni, hogy részt vegyünk rajta. Gábor atya szeretné a módját megadni mindennek, szeretettel várunk mindenkit, akik szívesen jönnének szolgálni, felolvasni és ministrálni.

Vasárnap templomunk előrehozott búcsúnapja lesz, ezt a misét Marton Levente Balázs püspök mutatja be augusztus 11-én 10 órakor. Ünnepeljük a Mennybe fölvett Szűzanyát, a templombúcsút, és templomunk megújulását. Erre az alkalomra is szeretettel várunk felolvasókat és ministránsokat. Nagyon szép lenne, ha igazán meg tudnánk mutatni, hogy itt egy élő, fiatalos közösség van.
A vasárnap esti szentmise előtt este 18 órától hívunk mindenkit a Főtérre, hogy együtt dicsőítsük énekünkkel Istent, adjunk hálát az Ő szeretetéért.

Tudjuk, még sokan nyaralnak, és helyesen teszik, de az itthon maradottakkal meg kell mutassuk a közösségünk élő HITÉT, nem csak a püspök atyának, hanem Isten JELeiként a helyi közösségnek is. KRISZTUS a mi reményünk!

Aki szívesen szolgálna valamelyik szentmisén, keresse Kuti Imre diakónusunkat! kutiimi36@gmail.com