Hirdetések 2014 november 2.

• Hálát adunk az új segédpüspökért, Snell György atyáért, aki a Budapesti Szent István Bazilika Társszékesegyház plébánosa. Püspöki szentelése december 6-án ½ 11-kor lesz a Szent István Bazilikában. Püspöki jelmondata: „Ti adjatok neki enni.”
  • Továbbra is imádkozunk a Szentmisékben az üldözöttekért.
  • November hónapban minden vasárnap a ½ 12 órás szentmisén és a hétköznapi reggeli 7 órás szentmisén imádkozunk elhunyt szeretteinkért.
    • hétfő: Porres Szent Márton
    • kedd: Borromeo Szent Károly
    • szerda: Szent Imre
    • csütörtök: Szent Lénárd
    • péntek: első péntek
    • vasárnap: Lateráni Bazilika felszentelése
  • November 5-én 05:45 - Nagyboldogasszony Plébánia - Férfiak miséje
  • November 6-án 20:00 - Csütörtökön este 8 órakor folytatjuk a megbeszélést közösségünk életéről az alsó hittanteremben. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.
  • November 7-én 21:00 - 22:00 első pénteki szentségimádás lesz.
  • Katekumenatus kezdődött felnőttek számára hétfőnként este 8 órától, a keresztségre, elsőáldozásra és bérmálásra készülőknek. Az érdeklődők jelentkezését szeretettel várjuk.
  • November 8-án, szombaton este a 7 órás szentmise után előadás lesz Életünk útján címmel, közös elmélkedés a Camino-ról. Az előadók Perczel Forintos Dóra és Perczel András.
  • November 15-én Béke Imádság lesz Bécsben a Stefans dómban, délután 4 órától este 9 óráig. Útiköltség 4000.- Ft, november 10-ig lehet jelentkezni.
  • November 16-án délután ½ 4 órától lesz Szent Erzsébet ünnepünk.
  • November 23-án este ½ 8 órakor lesz a bemutatója Gável Gellért ifjúsági miséjének.
  • A Karitász jövő vasárnap gyűjt, és árusítja a Karitász naptárakat.
  • Folyamatosan vetítik az Uránia filmszínházban a „Diadal” című, és „Mária földje” című filmeket.
  • Szeretettel ajánljuk a Testvérek figyelmébe a plébániai honlapot (http://nagykovacsiplebania.hu), melyen olvashatók a hirdetések, miserend. Kérjük, hogy minél többen regisztráljanak a honlap hírlevelére.