Hirdetések 2014 október 12.

• Ma önkormányzati választás van. Mindenki felelősséggel menjen el, és lelkiismerete szerint szavazzon.
  • Egy hete tart már a püspöki rendkívüli szinódus Rómában. A szinódus főrelátora Erdő Péter bíboros atya. Témája a család jelentőségének átgondolása. Bíboros atya kérésére imádkozzunk október 19-ig, minden nap a szinódus eredményes munkájáért.
  • Továbbra is imádkozunk a Szentmisékben az üldözöttekért.
  • Jövő vasárnap a misszió céljaira lesz országos gyűjtés. Kérjük a testvérek segítségét.
    • hétfő: Szent Kálmán
    • kedd: Kallixtusz pápa
    • szerda: Avilai Szent Teréz
    • csütörtök: Szent Hedvig, Alacoque Szent Margit
    • péntek: Antiochiai Szent Ignác
    • szombat: Szent Lukács evangélista.
  • A bérmálásra készülők hittanórája kedden este 8 órától van.
  • Ma, október 12-én (vasárnap) délután  ½ 3-tól lesz az Irgalmasság minikonferenciája a Rezső téri Magyarok Nagyasszonya templomban. A záró szentmise este ½ 7-kor kezdődik. Programja a hirdetőtáblán olvasható.
  • Katekumenatus kezdődik felnőttek számára hétfőnként este 8 órától, a keresztségre, elsőáldozásra és bérmálásra készülőknek. Az első találkozó október 6-án lesz.
  • Folyamatosan vetítik az Uránia filmszínházban a „Diadal” című filment.
  • Véradás lesz 17-én (pénteken) délután 4 – ½ 8 óra között a Hittanteremben.
  • Szombaton (18-án) Jótékonysági sütivásár lesz a Plébániai Karitasz javára 10-13 óráig a Templom kertjében.
  • Szeretettel ajánljuk a Testvérek figyelmébe a plébániai honlapot (http://nagykovacsiplebania.hu), melyen olvashatók a hirdetések, miserend. Kérjük, hogy minél többen regisztráljanak a honlap hírlevelére.