Hirdetések 2015 április 12.

• hétfő: Szent Márton pápa
    • cütörtök Szent Bernadett
  • Szombaton, április 11-én és 12-én a VI. Irgalmassági Konferencia zajlik Nyáregyházán.A program a hirdetőtáblán megtalálható.
  • Hálásan köszönjük a rászoruló szegényeknek adott tartós élelmiszeradományokat. A nagyböjti gyűjtés során kapott 550 kg élelmiszerből 31 csomagot készítettünk, melyeket a húsvét előtti napokban 31 családot és rászoruló személyt tudtunk megajándékozni.
  • A ruhagyűjtést pénteken, 10-én elkezdődött. Az időpontok a hirdetőtáblán, és a plakátokon találhatók.
  • Ma lesz az első vasárnap szokásos karitász gyűjtés, szeretettel várjuk, és hálásan köszönjük az adományokat.
  • Ma a költészet napja van, délután 5 órakor az Öregiskolában Pilinszky János költészetéről Jelenits István tart előadást.
  • Június 15-18-ig zarándokutat tervezünk Torinóba, Jézus halotti leplének megtekintésére. A pápa kérésére ebben az évben is kiállítják tiszteletadásra Jézus halotti leplét. A négy napos út ára kb. 70.000,- Ft. Előzetesen lehet jelentkezni a Plébánián.
  • Katekumenatus találkozók lesz felnőttek számára keddenként este 8 órától, a keresztségre, elsőáldozásra és bérmálásra készülőknek. Az érdeklődők jelentkezését szeretettel várjuk.

• Szeretettel ajánljuk a Testvérek figyelmébe a plébániai honlapot (http://nagykovacsiplebania.hu), melyen olvashatók a hirdetések, miserend. Kérjük, hogy minél többen regisztráljanak a honlap hírlevelére.