Hirdetések 2015 április 26.

• kedd: Monforti Grignion szent Lajos áldozópap
    • szerda: Szienai Szent Katalin
    • péntek: Munkás Szent József
    • szombat: Szent Atanáz
  • Ma húsvét negyedik vasárnapja van, Jó Pásztor vasárnapja, papi és szerzetesi hivatások vasárnapja, és könyörgő nap a jó-tevésért.
  • A hét elején még lesz ruhaválasztást. Nagyon szépen köszönjük a kapott ruhákat, és a lebonyolításban résztvevők áldozatos munkáját.
  • Május 31-én vasárnap délután 5 órakor a Városzenei Fesztivál keretében ünnepi Szentmise és hangverseny lesz a Nagykovácsiban élt Németh Jenő karnagy születésének 100. évfordulója alkalmából Templomunkban.
  • Kárpátaljai rászorulókért hangversenyt szervez a Ferences Rendtartomány június 14-én a Zeneakadémián, Kemenes András és Palostay János közreműködésével.
  • Május elsején, másodikán és harmadikán lesz ebben az évben a Márianosztrai ifjúsági zarándoklat, melynek mottója: „Béke veled”.
  • Május másodikán az Esztergomi Bazilikában lesz a hagyományos Mindszenti zarándoklat. ½ 11-kor lesz az ünnepi szentmise, melyet bíboros Főpásztorunk mutat be, a szentbeszédet Ternyák Csaba egri érsek mondja.
  • Május 9-én IX. alkalommal kerül megrendezésre az Élő Rózsafüzér zarándoklat, Hazánkért, Budapestért. Mottója: „Mindent Isten nagyobb dicsőségére!”. Találkozási pontok: ½ 8 Farkasréti templom, ½ 1 Makkosmária, 3 óra Szép Juhászné, Pálos romok.

• Szeretettel ajánljuk a Testvérek figyelmébe a plébániai honlapot (http://nagykovacsiplebania.hu), melyen olvashatók a hirdetések, miserend. Kérjük, hogy minél többen regisztráljanak a honlap hírlevelére.