Hirdetések 2015 december 27.

• hétfő: Aprószentek ünnepe
    • kedd: Becket Szent Tamás
    • péntek: Szűz Mária Isten Anyaságának napja (Újév) Béke világnapja
    • szombat: Nagy Szent Vazul és Nazianzi Szent Gergely püspökök és egyháztanítók
  • Ma Szent Család vasárnapja van.
  • A mai vasárnap – december 27-én – Szent Család vasárnapját ünnepeljük. a ½ 12 órai Szentmisén a német nemzetiségi önkormányzattal ünnepeljük a karácsonyt. Mindenkinek áldott karácsonyi ünnepeket kívánunk.
  • Kedden este 7 órától a Hittanteremben közösen megnézzük a „Születés” című filmet.
  • Csütörtökön este tartjuk az Év végi hálaadást, az esti 6 órás Szentmisén. Este 9 órakor Rózsafüzér imádság lesz Adyligeten, és 10 órától Szentségimádás és Hálaadás a Hittanteremben. Az Új Év első óráját Szentmisével kezdjük. Szeretettel várjuk azokat, akik hálaadással szeretnék befejezni az óévet, és imádsággal kezdeni az újévet.
  • Pénteken van Újév napja, mely kötelező ünnep. Vasárnapi miserend lesz templomunkban. Minden kedves testvérünknek áldott Új Évet kívánunk.
  • Vasárnap – Karácsony második vasárnapja – dátum szerint ezen a napon ünnepeljük Jézus Szent Nevét.
  • Január 6. Vízkereszt ünnepe. Mint előző években, most is napján ünnepeljük (január 6-án), és kötelező ünnep.
  • A Mária Rádió önkéntes adományokból tartja fenn magát, a postaköltség igen tetemes összeget emészt fel. Ennek csökkentésére Nagykovácsiba a Mária Rádió újságot elhozzuk. Ezután a templomba járók a sekrestyében vehetik át. Akik nem járnak templomba, azoknak eljuttatjuk az újságot. Jelenleg a címlista aktualizálása folyamatban van.