Hirdetések 2015 december 6.

• hétfő: Szent Ambrus püspök és egyháztanító
    • kedd: Boldogságos Szűz Mária szeplőtelen fogantatása
    • szerda: Szent Juan Diego Cuauhtlatoatzin, guadalupei látnok
    • péntek: Szent I. Damazkusz pápa
    • szombat: Guadalupei Boldogságos Szűz Mária
  • Ma Advent második vasárnapja van.
  • Ma, december 6-án egész napos Szentségimádás van Templomunkban, a ½ 12 órás Szentmise után tesszük ki az Oltáriszentséget, az alsó Hittanteremben. Este 6 órakor kezdődő közös imádsággal fejeződik be a Szentségimádás.
  • Ma első vasárnapi karitász gyűjtést tartunk a kijáratnál, hálás köszönetünk minden adakozónak.
  • Adventre készülve ezen a héten péntek, szombat és vasárnap lelkigyakorlatos szent-beszédek lesznek az esti 7 órai szentmisében. Az elmélkedéseket Kránic Mihály teológiai tanár tartja.
  • Ma 5 órakor lesz a Mikulás-ünnepség.
  • A mai vasárnap lesz az első adventi vásár, délután 3-7-ig.
  • Ádventtől a Mária Rádió önkéntesei kézbesítik a Rádió Hírlevelét. Aki ezt igényli, a sekrestyében átveheti.
  • Az elsőáldozásra készülők hittan-oktatása elkezdődött a plébánián, hétfőn és kedden.
  • Októbertől elkezdődött a katekumenátus, hétfőn este 8 órakor a Hittanteremben. Az érdeklődőket szeretettel várjuk.
  • Csütörtökön 5 órától, és az esti szentmise után gyónási lehetőség lesz.