Hirdetések 2015 március 29.

• Ma virágvasárnap van.
  • Minden kedves testvérünknek, Nagykovácsi minden lakójának áldott Húsvétiünnepeket kívánunk!
  • A nagyhét programját külön lapon hirdetjük.
  • Jövő héten az Egyházi év csúcspontja, Jézus halálát és feltámadását ünnepeljük.
  • Nagycsütörtökön, a szerzetesek évében, A Szent István Bazilikában délelőtt 10 órakor Bíboros Atya vezetésével olajszentelési szentmise lesz, a papi fogadalmak megújításával
  • Nagyhéten a pénteki napon szigorú böjt van 21-60 éves korig.
  • Köszönetet mondunk mindazoknak, akik segítettek a Templom takarításában.
  • A nagyhét első három napján (hétfőn, kedden és szerdán) Bolberitz Pál egyetemi tanár tart lelkigyakorlatos beszédeket Adyligeten.
  • Hálásan köszönjük a rászoruló szegényeknek adott tartós élelmiszeradományokat.
  • Köszönet mindazoknak, akik az elmúlt csütörtökön vért adtak.

• Szeretettel ajánljuk a Testvérek figyelmébe a plébániai honlapot (http://nagykovacsiplebania.hu), melyen olvashatók a hirdetések, miserend. Kérjük, hogy minél többen regisztráljanak a honlap hírlevelére.