Hirdetések 2015 november 22.

• hétfő: Szent Kelemen Pápa
    • kedd: Szent Dung Lea András áldozópap és társai, vietnámi vértanúk
  • Ma Krisztus Király (az egyházi év utolsó) vasárnapja van.
  • A mai vasárnap központi gyűjtés lesz a Karitász megsegítésére.
  • November 27-én pénteken, az egyházi év utolsó estéjén virrasztás és hálaadás lesz este 10 órától Templomunkban az egyházi év minden kegyelméért, a szerzetesek évéért.
  • Szombaton reggel 9 órától adventi koszorúkötés lesz a Hittanteremben.
  • Szombaton a reggeli Szentmisét követően délig – a koszorúkötés alatt – gyónási lehetőség is lesz.
  • Hétfőn, november 23-án véradás lesz a Hittanteremben délután ½ 4 és ½ 8 óra között.
  • November hónapban minden hétköznap a reggeli 7 órás Szentmisén, és vasárnap a  ½ 12-es Szentmisén halottainkért imádkozunk.
  • Múlt vasárnap, a Templomkert takarítás után négy hársfát ültettünk Simon Jozef Pelzl, Greszl Ferenc, Orbán György és Réthy István atyák emlékére.
  • Szeretettel hívjuk a plébániára idős testvéreinket ma, november 22-én ½ 4 órára a Szent Erzsébet–napi találkozóra és utána szentmisére a templomba.
  • JÁTÉKOKAT és csak GYERMEKKÖNYVEKET gyűjtünk a plébánián közvetlenül a szentmisék után november 27-ig.
  • Az elsőáldozásra készülők hittan-oktatása elkezdődött a plébánián, hétfőn és kedden.
  • Októbertől elkezdődött a katekumenátus, hétfőn este 8 órakor a Hittanteremben. Az érdeklődőket szeretettel várjuk.