Hirdetések 2016 augusztus 7.

• hétfő: Szent Domonkos áldozópap
    • kedd: Szent Teréz Benedikta (Edith Stein) Európa társvédőszentje
    • szerda: Szent Lőrinc diakónus és vértanú
    • csütörtök: Szent Klára
    • szombat: Boldog XI. Ince pápa
  • Ma évközi 19. vasárnap van.
  • Ma első vasárnapi karitász-gyűjtést tartunk a kijáratnál, hálás köszönetünk minden adakozónak.
  • Templomunk nyári miserendje: vasárnaponként délelőtt 10, és este 7 órakor van szentmise.
  • Ebben az esztendőben Templomunk búcsúja – Nagyboldogasszony ünnepe – hétfőre esik. Előtte, szombaton és vasárnap tart a Falú a Főtéren a templom búcsújához tartozó programokat. Vasárnap délelőtt 10 órakor ünnepi
    Szentmise lesz. Hétfőn, a búcsú napján reggel ¾ 6-kor, délelőtt 10 órakor és este 6 órakor (Adyligeten este 7 órakor) lesz Szentmise.
  • Hálásan köszönjük mindazok munkáját, akik szombaton a Templomtakarításon részt vettek.
  • A kastélykerti táborozók köszönik a híveknek a szerdai meglepetést (süteményeket).
  • Ebben az esztendőben ünnepeljük templomszentelésünk 270. évfordulóját. Most a mi feladatunk, hogy felkészülhessünk a 275-ös jubileumi évre, és felújítsuk templomunkat. Köszönjük az elődöknek hogy felépítették, és most kérjük a testvérek segítségét. Ezen kívül szeretnénk befejezni a plébániai tetőtér munkáit.