Hirdetések 2016 július 17.

• hétfő: Szent Hedvig királynő
    • szerda: Szent Henrik
    • péntek: Szent Mária Magdolna
    • szombat: Szent Brigitta szerzetesnő és Európa társvédőszentje
  • Ma évközi 16. vasárnap van.
  • A júliusi Mária Rádió Magazin átvehető a Sekrestyében.
  • Templomunk nyári miserendje: vasárnaponként délelőtt 10, és este 7 órakor van szentmise.
  • Pénteken, július 15-én Bíboros atya püspökké szentelte Pintér Gábor, váci egyházmegyés atyát, akit a Szentatya érsekké nevezett ki, így Belorusszia apostoli nunciusa lett. Életére és szolgálatára Isten áldását kérjük.
  • Ebben az esztendőben ünnepeljük templomszentelésünk 270. évfordulóját. Most a mi feladatunk, hogy felkészülhessünk a 275-ös jubileumi évre, és felújítsuk templomunkat. Köszönjük az elődöknek hogy felépítették, és most kérjük a testvérek segítségét. Ezen kívül szeretnénk befejezni a plébániai tetőtér munkáit.