Hirdetések 2016 július 31.

• hétfő: Ligouri Szent Alfonz püspök és egyháztanító
    • kedd: Vercelli Szent Özséb püspök
    • csütörtök: Viennay Szent János áldozópap
    • péntek: Havas Boldogasszony
    • szombat: Urunk Színeváltozása
  • Ma évközi 18. vasárnap van.
  • A júliusi Mária Rádió Magazin átvehető a Sekrestyében.
  • Templomunk nyári miserendje: vasárnaponként délelőtt 10, és este 7 órakor van szentmise.
  • Imádsággal kísértük a Krakkói világifjúsági találkozót. Kérjük a résztvevőkre Isten áldását és a Szűzanya oltalmát, hogy a kapott küldetésüket teljesíteni tudják. A záró Szentmisét Ferenc pápa mutatja be, és közvetíti a Katolikus Rádió és a Duna TV.
  • Ebben az esztendőben Templomunk búcsúja – Nagyboldogasszony ünnepe – hétfőre esik. Előtte, szombaton és vasárnap tartja a Falú a Főtéren programokat.
  • Szombaton, augusztus 6-án reggel 8 órától Templomtakarításra várunk minden szorgos kezet, hogy a búcsúra ünnepi köntösbe öltöztethessük Templomunkat.
  • Ebben az esztendőben ünnepeljük templomszentelésünk 270. évfordulóját. Most a mi feladatunk, hogy felkészülhessünk a 275-ös jubileumi évre, és felújítsuk templomunkat. Köszönjük az elődöknek hogy felépítették, és most kérjük a testvérek segítségét. Ezen kívül szeretnénk befejezni a plébániai tetőtér munkáit.