Hirdetések 2016 június 11.

• hétfő: Szent Antal áldozópap és egyháztanító
    • szerda: Árpád-házi Boldog Jolán szerzetesnő
    • szombat: Szent Bernát apostol
  • Ma évközi 11. vasárnap van.
  • Tegnap volt Esztergomban a papszentelés.
    Ezen a Szentmisén ünnepeltük az papi jubileumukat ünneplő atyákat is. Szeretettel gondolunk és imádkozunk László atyáért, aki most aranymisés.
  • Udvarnoky László atya június 19én 9 órakor mutatja be aranymiséjét a Budatétényi Plébánia-templomban.
  • A júniusi Mária Rádió Magazin átvehető a Sekrestyében.
  • Június 18-án lesz a plébániakertben a hagyományos juniális. Mindenkit szeretettel várunk. A Szentmise a szokásos időben – este 7 órakor kezdődik.
  • Jövő vasárnap – június 19- én – lesz Templomunkban 10 órakor a tanévvégi Hálaadó Szentmise. Ezen a vasárnap lesz az utolsó gyermekmise a Hittanteremben, és a déli ( ½ 12 órás) Szentmise is.
  • Ebben az esztendőben ünnepeljük templomszentelésünk 270. évfordulóját. Most a mi feladatunk, hogy felkészülhessünk a 275-ös jubileumi évre, és felújítsuk templomunkat. Köszönjük az elődöknek hogy felépítették, és most kérjük a testvérek segítségét. Ezen kívül szeretnénk befejezni a plébániai tetőtér munkáit. Hálásan köszönjük az elmúlt esztendőben az Önkormányzat 2 milliós támogatását – a tetőtéri munkákra használtuk fel – és kérjük továbbra is a testvérek segítségét.