Hirdetések 2016 június 19.

• kedd: Gonzága Szent Alajos szerzetes
    • szerda: Morus Szent Tamás vértanú
    • péntek: Keresztelő Szent János születése
  • Ma évközi 12. vasárnap van.
  • Udvarnoky László atya ma 9 órakor mutatt be aranymiséjét a Budatétényi Plébániatemplomban. Imádkozzunk érte.
  • Szombaton, június 25-én ünnepeljük Mária Béke királynőjét – Međjugorjei jelenések 35. évfordulóját, Máriaremetén. Délután 6 órától imádkozzuk a rózsafüzért, és este 7 órakor lesz szentmise.
  • A júniusi Mária Rádió Magazin átvehető a Sekrestyében.
  • Tegnap volt a plébániakertben a hagyományos juniális. Köszönet a szervezőknek, és minden segítőnek, akik kellemessé, hangulatossá varázsolták összejövetelünket.
  • Ma van Templomunkban 10 órakor a tanévvégi Hálaadó Szentmise. Ma van az utolsó gyermekmise a Hittanteremben, és a déli ( ½ 12 órás) Szentmise is. Jövő vasárnaptól elkezdődik a nyári miserend: vasárnaponként délelőtt 10, és este 7 órakor lesz szentmise.
  • Ebben az esztendőben ünnepeljük templomszentelésünk 270. évfordulóját. Most a mi feladatunk, hogy felkészülhessünk a 275-ös jubileumi évre, és felújítsuk templomunkat. Köszönjük az elődöknek hogy felépítették, és most kérjük a testvérek segítségét.
    Ezen kívül szeretnénk befejezni a plébániai tetőtér munkáit. Hálásan köszönjük az elmúlt esztendőben az Önkormányzat 2 milliós támogatását – a tetőtéri munkákra használtuk fel – és kérjük továbbra is a testvérek segítségét.