Hirdetések 2016 október 23.

• hétfő: Claret Szent Antal Mária püspök
    • kedd: Szent Mór püspök
    • péntek: Szent Simon és Szent Júdás Tádé apostolok
    • szombat: Szent II. János Pál pápa
  • Ma évközi 30. vasárnap, Missziós vasárnap van.
  • Mai vasárnap (október 23-án) Missziós vasárnap van, országos gyűjtést tartunk a miszsziók javára.
  • Október a rózsafüzér hónapja, hétköznaponként a reggeli Szentmise után, vasárnap pedig az esti 7 órás Szentmise után elimádkozzuk a rózsafűzért.
  • Elkezdődött az elsőáldozásra készülők hittanórája: hétfőn délután 5 órakor, és kedden délután 4 órakor a Hittanteremben. Csütörtökön 5 órától hittanóra lesz azoknak, akik az iskolában nem járnak hit és erkölcstan órára.
  • Ebben az esztendőben is indítunk felnőtt katekumenátust azoknak, akik Szentség felvételére készülnek. Jelentkezni lehet a Plébánián vagy a sekrestyében. Tervezett időpontja: hétfő este 8 óra.
  • Csütörtökönként elkezdődődött a bérmálásra készülődők hittanórája, este 7 órai kezdettel.
  • A mai vasárnap, nemzeti ünnepünkön a Szentmiséken Hazánkért is imádkozunk.
  • Ma, október 23-án, nemzeti ünnepünkön a Falu ünnepi megemlékezése délután 5 órakor lesz az Öregiskolában.
  • November 1-én, Mindenszentek ünnepén Adyligeten reggel 8 órakor, Nagykovácsiban délelőtt 10 órakor, délután 4 órakor pedig a Temetőben lesz Szentmise. Ezen a napon este 7 órakor halottak-napi előesti Szentmise lesz.
  • Ebben az esztendőben ünnepeljük templomszentelésünk 270. évfordulóját. Most a mi feladatunk, hogy felkészülhessünk a 275-ös jubileumi évre, és felújítsuk templomunkat. Köszönjük az elődöknek hogy felépítették, és most kérjük a testvérek segítségét. E-zen kívül szeretnénk befejezni a plébániai tetőtér munkáit.