Hirdetések 2016 szeptember 25.

• hétfő: Szent Kozma és Damján vértanúk
    • kedd: Páli Szent Vince
    • szerda: Szent Vencel vértanú
    • csütörtök: Szent Mihály Szent Gábriel és Szent Rafael főangyalok
    • péntek: Szent Jeromos áldozópap és egyháztanító
    • szombat: Lisieux-i Szent Teréz szűz és egyháztanító
  • Ma évközi 26. vasárnap, Szentírás vasárnapja van.
  • Elkezdődött az elsőáldozásra készülők hittanórája: hétfőn délután 5 órakor, és kedden délután 4 órakor a Hittanteremben.
  • Szeptember 27-én, kedden Bécsben a Stephans dómban Međugorje békeimádság lesz Schönborn bíboros, bécsi érsek vezetésével 16-21 óra között. Jelentkezni lehet a plébánián, 11 órai indulással.
  • Szeptember 25-én este 6 órakor Rózsafüzért imádkozunk a Béke Királynőjének közbenjárását kérve. Az esti Szentmise után Szentségimádás lesz.
  • Idén 10. alkalommal rendezték meg az „Ars Sacra” fesztivált szeptember 17-25. között, melynek ma van a zárónapja. Részletes program a világhálón olvasható.
  • A múlt vasárnap megáldottuk az újra felállított Pásztor keresztet a Telki út elején. Hálásan köszönjük az adományokat, és minden segítet.
  • Az őszi ruhagyűjtés befejeződött. Ruhaosztás lesz még hétfőn, kedden és szerdán mindenki számára.
  • Szombaton, október 1-én lesz az őszi Nagymarosi Ifjúsági Találkozó. Témája a teremtett világ védelme.
  • Október 1-én délelőtt 10 órakor Gzadagréten az elkészült Szent Angyalok templomának felszentelése. Mindenkit szeretettel várnak.
  • Ebben az esztendőben ünnepeljük templomszentelésünk 270. évfordulóját. Most a mi feladatunk, hogy felkészülhessünk a 275-ös jubileumi évre, és felújítsuk templomunkat. Köszönjük az elődöknek hogy felépítették, és most kérjük a testvérek segítségét. E-zen kívül szeretnénk befejezni a plébániai tetőtér munkáit.
  • Međugorjei zarándoklatot szervezünk október 21 és 26 között. Az útiköltség 17000 Ft, + 65 Euro szállásköltség. Jelentkezni szeptember 10-ig lehet a Plébánián.