Hirdetések 2017 december 25.

• Ma Karácsony, Urunk születésésnek napja van.
  • Szerdán este szeretnénk a Karácsonyt plébániánk tagjaival együtt is megünnepelni, ezért szeretettel hívjuk minden testvérünket a szerda esti 6 órás szentmisére és az azt követő karácsonyi együttlétre, agapéra!
  • Az idei szentségimádásban, adorációs iskolában résztvevőket és az érdeklődőket hívjuk szeretettel egy beszélgetésre december 29-én pénteken a 17 órára a Szociális Testvérek Kápolnájába (1029 Budapest, Ördögárok út 7.). 18 órától szentmisén, majd szentségimádáson veszünk részt közösen.
  • Szilveszter napján a vasárnapi miserendtől eltérően este 6 órakor tartjuk hálaadó szentmisénket. Az éjféli szentmise előtt 22 órától virrasztás lesz a hittanteremben.
  • Újév napján, Isten Anyja ünnepén vasárnapi miserend lesz.
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra, állandó Szentségimádással szeretnénk készülni a találkozóra. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. További napokon is szeretnénk folytatni az imádságot, ehhez várjuk a testvérek jelentkezését a honlapon megjelent táblázat szerint.