Hirdetések 2017 február 12.

• kedd: Szent Cirill szerzetes és Szent Metód püspök
    • péntek: A szervita rend hét szent alapítója
    • szombat: Szűz Mária emléknapja
  • Ma évközi hatodik vasárnap van.
  • A múlt vasárnapján a rendkívüli adománygyűjtés miatt elhalasztott Karitász-gyűjtés helyett a Karitász ma gyűjt a kijáratnál. Hálása köszönetünk minden adakozónak.
  • A múlt vasárnapi akció szervezői hálásan köszönik a súlyos beteg édesanya megsegítésére felajánlott adományokat.
  • Vízkereszttől kezdődött a lakásszentelés. Szeretettel meglátogatom a családokat, hogy együtt imádkozva megszenteljük otthonaikat.
  • Ebben az esztendőben is indítunk felnőtt katekumenátust azoknak, akik Szentség felvételére készülnek. Jelentkezni lehet a Plébánián vagy a sekrestyében. Időpontja: hétfő este 8 óra.
  • Csütörtökön 19 órától 20:15-ig Taize-i imaóra lesz a plébániai hittanteremben. Mindenkit szeretettel várunk (kor, keresztény felekezet nem számít)!
  • A Mária Rádió Magazinja átvehető a Sekrestyében.
  • Február 11-e a Lourdesi megjelenés évfordulója, a betegek világnapja. Ezért február 12-én, a mai vasárnap délután 3 órakor szentmise lesz egyházközségünk betegeiért, időseiért, gondozóikért. Ezen a szentmisén lehetőség van a betegek szentségének felvételére. Mindenkit szeretettel várunk.
  • A Házasság hete rendezvénysorozat idén febr. 12-19-ig tart.
  • Pénteken a házasság hetével kapcsolatban este 8 órakor levetítjük „Tűzbiztos házasság” című filmet a Plébánia hittantermében.
  • Február 25-én lesz az Egyházközségi Farsang. Mindenkit szeretettel várunk.
  • Május 24. és 28. között a Plébánia zarándoklatot szervez Međugorjéba csak Nagykovácsiak számára. Jelentkezni lehet a Plébánián. Részletek a honlapon találhatók.
  • Zarándoklatot szervezünk Međugorjéba április 17. és 22. között. Várható költsége 17000 Ft útiköltség + 65 Euro szállásköltség. Jelentkezni február 28-ig lehet a plébánián, vagy Kemenes Gábor 1393 Budapest Pf 317. címen 5000 Ft előleg befizetésével.