Hirdetések 2017 január 15.

• kedd: Szent Antal
    • szerda: Árpád-házi Szent Margit
    • péntek: Szent Fábián püspök és vértanú, Szent Sebestyén vértanú
  • Ma évközi második vasárnap van.
  • Szentmisében emlékeztünk meg Gyuri bácsi halálának 17. évfordulójáról. Temetése napjáig, január 17-ig a szentmisékben megemlékezünk róla.
  • Vízkereszttől kezdődött a lakásszentelés. Szeretettel meglátogatom a családokat, hogy együtt imádkozva megszenteljük otthonaikat.
  • Ebben az esztendőben is indítunk felnőtt katekumenátust azoknak, akik Szentség felvételére készülnek. Jelentkezni lehet a Plébánián vagy a sekrestyében. Időpontja: hétfő este 8 óra.
  • A Mária Rádió Magazinja átvehető a Sekrestyében.
  • Január 15-én délelőtt 11 órakor – régi hagyomány szerint – Bíboros atya szentmisét mond Szent Margit tiszteletére a Szigeten, Szent Margit sírja felett. Bíboros atyánk szeretettel várja erre a szentmisére a híveket.
  • Január 15-én délután 4-5-ig közös imádság lesz Szent Margit közbenjárását kérve a margitszigeti sírjánál.
  • Január 15-22-ig tartjuk a közös imádságot a keresztények egységéért. Részletes programja a hirdetőtáblán és a honlapon olvasható.
  • Az elmúlt esztendőben ünnepeltük templomszentelésünk 270. évfordulóját. Most a mi feladatunk, hogy felkészülhessünk a 275-ös jubileumi évre, és felújítsuk templomunkat. Köszönjük az elődöknek hogy felépítették, és most kérjük a testvérek segítségét. Ezen kívül szeretnénk befejezni a plébániai tetőtér munkáit.