Hirdetések 2017 július 16.

• hétfő: Szent Zoerárd-András és Benedek remeték
    • kedd: Szent Hedvig királynő
    • csütörtök: Szent Apollináris püspök és vértanú
    • péntek: szent Lőrinc áldozópap és egyháztanító
    • szombat: Szent Mária Magdolna
  • Ma évközi 15. vasárnap, Kármelhegyi Boldogasszony ünnepe van.
  • Június 25-től a nyári miserend van érvényben templomunkban, vasárnap elmarad a gyermekmise, és a ½ 12 órás szentmise.
  • Ezen a hétvégén ünnepli a Cenacolo közösség a Vita Festa-t, az Élet Ünnepét. Ekkor kezdte el Elvira nővér a szenvedély-beteg fiatalokkal való foglalkozást. Mára már hatvan helyen vannak jelen a világban. Imádkozzunk azért, hogy mielőbb Magyarországon is jelen lehessen ez a közösség.
  • A Mária Rádió Magazinja átvehető a Sekrestyében.
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra, állandó Szentségimádással szeretnénk készülni a találkozóra. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. További napokon is szeretnénk folytatni az imádságot, ehhez várjuk a testvérek jelentkezését a honlapon megjelent táblázat szerint.