Hirdetések 2017 július 2.

• hétfő: Szent Tamás apostol
    • kedd: Portugáliai Szent Erzsébet
    • szerda: Zaccaria Szent Antal Mária áldozópap
    • csütörtök: Goretti Szent Mária szűz és vértanú
  • Ma évközi 13. vasárnap van.
  • Karitász-gyűjtést a következő vasárnap tartunk a kijáratnál, hálás köszönetünk minden adakozónak.
  • Június 25-től a nyári miserend van érvényben templomunkban, vasárnap elmarad a gyermekmise, és a ½ 12 órás szentmise.
  • Jövő héten hétköznap csak szombat este 7 órakor lesz Szentmise. a vasárnapi nyári miserend változatlan.
  • Péter Pál ünnepén szeretettel imádkozunk Bíboros atyánkért neve napján, és Isten áldását kérjük életére, és munkájára.
  • A mai vasárnap a Szentatya szándékaira un. Péter-fillér gyűjtés lesz. Köszönjük az adományokat.
  • A Mária Rádió Magazinja átvehető a Sekrestyében.
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra, állandó Szentségimádással szeretnénk készülni a találkozóra. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. További napokon is szeretnénk folytatni az imádságot, ehhez várjuk a testvérek jelentkezését a honlapon megjelent táblázat szerint.