Hirdetések 2017 május 7.

• csütörtök: Boldog Salkaházi Sára szűz és vértanú
    • péntek: Szent Néreusz, szent Achilleusz és Szent Pongrác vértanúk
    • szombat: Fatimai Boldogságos Szűz Mária
  • Ma Húsvét negyedik vasárnapja, Jó Pásztor vasárnapja van.
  • Ma első vasárnapi karitász-gyűjtést tartunk a kijáratnál, hálás köszönetünk minden adakozónak.
  • Felhívjuk a családok figyelmét az elsőáldozók hittanóráira: hétfőn délután 5 órakor, és kedden délután 4 órakor a Hittanteremben.
  • A ruhagyűjtés befejeződött, köszönjük az adományokat, és a segítőknek önzetlen munkáját a ruhák válogatásában, ügyelet-tartásban, a rend fenntartásában.
  • Májusban hónapban a Szentmisék után elimádkozzuk a májusi litániát, a Szűzanyát köszöntve.
  • Május 7-én, a mai vasárnap, a ½ 12-es Szentmisén megemlékezünk a kitelepítés 71-ik évfordulójáról.
  • Május 13-án lesz az Élő Rózsafüzér zarándoklat, mely kapcsolódik a Fatimai jelenés 100. évfordulójához. ½ 1-kor találkozunk Makkosmárián, és onnan zarándokolunk Máriaremetére.
  • Előre jelezzük, hogy május 14-én Adyligeten, és május 23-án Nagykovácsiban egész napos Szentségimádás lesz.
  • Május 20-án lesz a Nagymarosi Ifjúsági találkozó.
  • A Mária Rádió Magazinja átvehető a Sekrestyében.
  • Május 24. és 28. között a Plébánia zarándoklatot szervez Međugorjéba csak Nagykovácsiak és Adyligetiek számára. Jelentkezni lehet a Plébánián. Mindazok akik korábban jelentkeztek, kérjük hogy részvétel szándékukat erősítsék meg 10.000 Ft előleg befizetésével. Még van hely, aki szeretne jönni, kérjük jelentkezzen.
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra, állandó Szentségimádással szeretnénk készülni a találkozóra. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. További napokon is szeretnénk folytatni az imádságot, ehhez a testvérek jelentkezését várjuk.
  • Május 13-án este 9 órakor – A 13. nap – a Fatimai jelenésről szóló film vetítése lesz a Templomban, utána rózsafüzért imádkozunk. Mindenkit szeretettel várunk.