Hirdetések 2018 április 22.

• Ma Húsvét 4., Jó Pásztor  vasárnapja van. Imádkozzunk a hivatásokért!
    • Hétfőn ünnepli az Egyház Szent Adalbertet, aki Esztergomi egyházmegyénk védőszentje.
    • Kedden Szent György ünnepe lesz, ettől a naptól esténként 8 órakor is lesz harangszó.
    • Szerdán Szent Márkra emlékezünk, aznap és a jövő vasárnapi szentmisében imádkozunk majd jó termésért.
  • Szerdán 25-e lesz, ezért este 5 órától rózsafüzérrel imádkozunk a Béke Királynőjéhez, majd 6 órától szentmise és utána Szentségimádás lesz.
  • Hétfőn este 7 órától a pasaréti Kájoni Házban beszélgetés lesz az Egyház jövőjéről Minden érdeklődőt szeretettel várnak ferences testvéreink.
  • Május 1-jén Szombathelyen lesz Brenner János boldoggá avatása.
    Itt nincs okoskodás, csak egyedül meghajlás és imádás.” Brenner János gondolatai alapján tartunk Szentségimádást pénteken Adyligeten az esti 7 órai szentmise után, valamint szombaton Nagykovácsiban szintén az esti 7 órai szentmise után.
    Vasárnap pedig az esti 7 órai szentmise után filmet vetítünk Brenner Jánosról.
  • Május 27-én lesz templomunkban az elsőáldozás. Imádkozzunk a leendő elsőáldozókért!
  • Hétfőtől folytatódik a bérmálásra előkészítés és a felnőtt katekézis.
  • Május 12-én lesz a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó.
  • Ebben az évben május 26-án, szombaton lesz a 12. Élő Rózsafüzér Zarándoklat hazánkért, Budapestért, Budapest körül 9 szakaszban.
  • A Márianosztrai Ifjúsági Zarándoklat május 25-26-27-én lesz. (Brenner János boldoggá avatása miatt a szokásostól eltérő időpontban.)
  • Június 8-10-ig lesz a máriabesnyői Mladifest, ifjúsági fesztivál medjugorjei hangulatban.
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra. Állandó Szentségimádással szeretnénk készülni. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. Közelünkben több helyszínen is van rendszeres Szentségimádás: http://szentsegimadas.com/