Hirdetések 2018 május 13.

• Ma ünnepeltük Urunk mennybemenetelét.
  • Május a Szűzanya hónapja, ezért minden reggeli mise után imával köszöntjük őt.
  • Csütörtökönként az esti 6 órás szentmise után folytatódik a Szentségimádás iskolája. Ezért a Szentségimádás reggel 8 órától este 6 óráig a kápolnában, utána este 9 óráig a hittanteremben lesz. Május 31-én lesz egy záró-előadás az eucharisztikus kongresszusokról.
  • Szombaton este 9 órától éjfélig Virrasztás lesz templomunkban. Várjuk az imában elmerülni vágyókat.
  • Május 27-én lesz templomunkban az elsőáldozás. Imádkozzunk a leendő elsőáldozókért!
  • Június 16-án lesz plébániánk Juniális összejövetele. Mindenkit szeretettel várunk!
  • Május 21-én Máriaremetén, a Karizmák ünnepén hirdeti meg Erdő Péter bíboros a 2020-as budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus második előkészületi évét.
  • Ebben az évben május 26-án, szombaton lesz a 12. Élő Rózsafüzér Zarándoklat hazánkért, Budapestért, Budapest körül 9 szakaszban.
  • A Márianosztrai Ifjúsági Zarándoklat május 25-26-27-én lesz. (Brenner János boldoggá avatása miatt a szokásostól eltérő időpontban.)
  • Június 2-ára ismét nemzetközi Szentségimádást hirdettek meg. Úrnapja szombatján délután 5 órától hívnak bennünket, hogy együtt dicsőítsük az Oltáriszentségben jelenlévő Krisztust. Adyligeten és Nagykovácsiban is lehet kapcsolódni az imádkozókhoz.
  • Június 8-10-ig lesz a máriabesnyői Mladifestifjúsági fesztivál medjugorjei hangulatban.
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra. Állandó Szentségimádással szeretnénk készülni. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. Közelünkben több helyszínen is van rendszeres Szentségimádás: http://szentsegimadas.com/