Hirdetések 2018 november 11.

• Ma évközi 32. vasárnap van, Szent Márton, a felebaráti szeretet szentjének ünnepe van.
    • Hétfő: Szent Jozafát püspök és vértanú
    • Kedd: Magyar Mindenszentek
    • Csütörtök: Nagy Szent Albert püspök és egyháztanító
    • Péntek: Skóciai Szent Margit
    • Szombat: Nagy Szent Gertrúd
  • November hónapban minden hétköznap a reggeli, vasárnap pedig a ½ 12-kor kezdődő szentmisében imádkozunk az elhunytakért.
  • November 18-án délután ½ 4-kor szeretettel várjuk testvéreinket a Karitász által rendezett Szent Erzsébet ünnepségre, melyet az esti 7 órás ünnepélyes szentmisével zárunk.
  • November 25-én, Krisztus király vasárnapján az esti szentmisében szolgáltatja ki Bíboros atya a bérmálás szentségét. Az ezt megelőző három vasárnapon (november 4,11,18.) az esti szentmisében közösen készülünk a bérmálkozásra, melyre szeretettel várjuk a hozzátartozókat is.
  • Novemberben a Karitász játékgyűjtést szervez. Az adományokat szentmisék után várják a Plébánián.
  • November 24-én szombaton reggel 8 órától templom- és templomkert-takarításra várjuk a testvéreket. Aki tud, kérjük, hozzon magával kerti szerszámot!
  • Felnőtt katekumenátusra is várom a jelentkezőket. Az oktatás hétfőnként este 8 órától lesz.
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra. Állandó Szentségimádással szeretnénk készülni. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. Közelünkben több helyszínen is van rendszeres Szentségimádás: http://szentsegimadas.com/