Hirdetések 2018 szeptember 16.

• Elkezdődött a hittan az elsőáldozásra készülőknek. Hétfőn 5 órától vagy keden 4 órától várjuk őket a hittanteremben.
  • Felnőtt katekumenátusra is várja Gábor atya a jelentkezőket. Számukra az oktatás hétfőnként este 8 órától lesz.
  • 2018. szeptember 20-án Schönborn bíboros úr és Ivan Dragicevic medjugorjei látnok részvételével békeimádság lesz Bécsben, a Stephansdomban. Az alkalom 16:00-kor közös imádsággal és tanúságtételekkel kezdődik, 19:00-tól szentmise, majd pedig szentségimádás lesz. Aki a Budapestről 12:00-kor induló autóbusszal szeretne utazni, Kemenes Gábor atyánál jelentkezhet.
  • Szeptember 22-én szombaton reggeltől plébániai lelkinapot tart Gábor atya: „Az Eucharisztia, Jézus az élet forrása”. Aznap éjfélig lesz nyitva a templom.
  • Szeptember 25-én kezdődik a plébániai ruhagyűjtés. Pontos időpontok a honlapon olvashatók.
  • Október 6-án lesz a Nagymarosi ifjúsági találkozó.
  • A Templomkertben élő 240 éves odvas hársfánk bejutott az Év Fája 2018. verseny döntőjébe. Az év fáját online szavazással a közönség választja ki. Szavazni október 8-ig lehet.
  • Zarándoklatot szervezünk Međugorjéba október 19. és 24. között.
    Várható költsége 18000 Ft útiköltség + 65 Euro szállásköltség. Jelentkezni szeptember 20-ig lehet a plébánián, vagy Kemenes Gábor 1393 Budapest Pf 317. címen 5000 Ft előleg befizetésével.
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra. Állandó Szentségimádással szeretnénk készülni. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. Közelünkben több helyszínen is van rendszeres Szentségimádás: http://szentsegimadas.com/