Hirdetések 2019 december 15.

• Ma Advent 3. vasárnapja, az öröm vasárnapja van. Nyissuk ki szívünket Isten előtt, s készítsünk lelkünket Megváltónk, Jézus Krisztus befogadására!
  • Karácsonyi készülődésünk régi hagyománya a hajnali szentmise. Templomunkban minden reggel (kivéve vasárnap) ¾ 6-kor kezdődnek a roráték, csütörtökön ½ 7-kor Adyligeten is.
  • Hogy tiszta szívvel várhassuk Megváltónk érkezését, éljünk a gyónási lehetőséggel! Minden roráte után (kivéve csütörtökön), valamint vasárnap délután 4 órától várja Gábor atya a bűnbánó testvéreket.
  • December 8-án, a Szeplőtelen Fogantatás ünnepnapján ünnepeltük templomunk felszentelésének 273. évfordulóját. Adjunk hálát ezért!
  • Köszönjük minden adakozó testvérünknek a Karitász karácsonyi gyűjtéséhez nyújtott segítségét, Isten fizesse meg szolgálatukat!
  • December 17-én lesz 83 éves Szentatyánk. Isten éltesse Ferenc pápát és adjon neki erőt és bölcsességet a szolgálathoz!
  • December 28-án a Cenacolo közösség ausztriai programjára szervezünk buszos látogatást. Aki szeretne csatlakozni, mihamarabb jelentkezzen Gábor atyánál!
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra. Állandó Szentségimádással szeretnénk készülni. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. Közelünkben több helyszínen is van rendszeres Szentségimádáshttp://szentsegimadas.com/