Hirdetések 2019 június 9.

• Pünkösdvasárnappal befejeződött a húsvéti idő.
  • Pünkösdhétfőn 32 gyermek járult elsőáldozáshoz. Imádkozzunk értük és családjaikért, hogy egész életükben megmaradjanak Jézus szeretetében!
  • Következő vasárnap Szentháromság vasárnapja, azt követő héten pedig Úr napja lesz.
  • Úr napján (június 23.) a 10 órakor kezdődő szentmise után körmenettel köszöntjük Jézus Krisztust, melyre szeretettel hívjuk a kisgyermekes családokat is, a gyermekmise és a fél 12-kor kezdődő szentmise elmarad.
    Kérjük, aki tud, hozzon virágokat, virágszirmokat a körmenetre!
  • Június 22-én szombaton Úr napi Szentségimádás lesz. Délután 3 órától hívnak bennünket, hogy együtt dicsőítsük az Oltáriszentségben jelenlévő Krisztust.
  • A Szentségimádás után délután 4 órától hálaadó szentmisével kezdődik plébániánk Juniálisa. Szeretettel várjuk kicsiket és nagyokat!
  • Június 15-én lesz Esztergomban egyházmegyénk diakonus- és papszentelése. Imádkozzunk a szentelendőkért!
  • Idén is szeretnénk közösen részt venni a medjugorjei Nemzetközi Ifjúsági Találkozón,
    július 31 – augusztus 7-ig. Minden fiatalt szeretettel hívunk! Jelentkezni június 30-ig Kemenes Gábor plébános atyánál lehet.
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra. Állandó Szentségimádással szeretnénk készülni. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. Közelünkben több helyszínen is van rendszeres Szentségimádáshttp://szentsegimadas.com/