Hirdetések 2019 november 24.

• A hét szentjei:
  • Krisztus király ünnepén befejeződött az egyházi év, jövő vasárnap elkezdődik Advent és az új egyházi év. Törekedjünk arra, hogy Jézus bennünk éljen, közöttünk járjon. Tegyük Krisztust életünk királyává!
  • November hónapban minden hétköznap a reggeli, vasárnap pedig a ½ 12-kor kezdődő szentmisében imádkozunk az elhunytakért. A szándékokat az oltár melletti urnába lehet bedobni.
  • December 2-án lesz Advent 1. vasárnapja. Hagyományainkhoz híven december 1-jén, szombaton délelőtt 9-12 óráig adventi koszorúkötés lesz a hittanteremben. Szeretettel várunk mindenkit!
  • Köszönjük minden testvér munkáját, akik szombaton reggel részt vettek a  templom- és templomkert-takarításban!
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra. Állandó Szentségimádással szeretnénk készülni. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. Közelünkben több helyszínen is van rendszeres Szentségimádáshttp://szentsegimadas.com/