Hirdetések 2019 november 3.

• November 1. Mindenszentek ünnepe volt. Ehhez kapcsolódva Mindenszentek nyolcadában (november 8-ig) a szokásos feltételekkel teljes búcsút nyerhetünk elhunyt szerettünknek.
  • November hónapban minden hétköznap a reggeli, vasárnap pedig a ½ 12-kor kezdődő szentmisében imádkozunk az elhunytakért, a szándékokat az oltár melletti urnába lehet bedobni.
  • November 5-én Szent Imre herceg, a magyar ifjúság védőszentjének ünnepe van. Szeretettel hívjuk a szülőket, nagyszülőket és mindenkit, hogy aznap reggel a 6 órakor kezdődő szentmisében együtt imádkozzunk fiataljainkért!
  • Apák imája november 6-án szerdán este 8 órától, Anyák imája 7-én csütörtökön este ½ 9-től lesz.
  • Pénteken 16 órától Gábor atya várja szentgyónásra illetve lelki beszélgetésre a testvéreket. Vagy szükség szerint lehet egyéb időpontot is megbeszélni.
  • November 16-án szombaton ismét lesz házaspáros este. Az esti 7 órakor kezdődő szentmisében együtt imádkozunk családjainkért, majd 8 órától a hittanteremben egy a Schönstatti lelkiséghez tartozó házaspár, Fleischer Andrea és Zoltán vezetésével beszélgetünk a házastársi kapcsolatról. Szeretettel várunk minden házaspárt!
  • November 17-én délután ½ 4-kor szeretettel várjuk testvéreinket a Karitász által rendezett Szent Erzsébet ünnepségre, melyet az esti 7 órás ünnepélyes szentmisével zárunk.
  • November 23-án szombaton reggel 8 órától templom- és templomkert-takarításra várjuk a testvéreket. Aki tud, kérjük, hozzon magával kerti szerszámot!
  • A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra. Állandó Szentségimádással szeretnénk készülni. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templom oldalkápolnájában. Közelünkben több helyszínen is van rendszeres Szentségimádáshttp://szentsegimadas.com/