Húsvéti templom- és kerttakarítás szombaton

Kedves Mindnyájan!

Ahogy Gábor atya hirdetésében is hallottuk, hogy legnagyobb ünnepünkre készülve most szombaton:
március 23-án 8.30-tól húsvéti nagytakarítás a templomban, és rendbe tesszük a templom kertjét is.

A templom nagytakarításánál - figyelembe véve a húsvét utáni templombelső festését - bizonyos munkák elmaradnak (pl:fal porszívózása).
Húsvét  ünnepére készülve mégis egy alapos tisztogatást szeretnénk, beengedve a tavasz friss levegőjét.
A kerti munkákra, nagy söprögetésre hozz légy szíves ( és vidd is haza) kerti szerszámot, egyik legfontosabb eszköz most a gereblye lesz.
Golda Balázs vár ránk a helyszínen nagy buzgalommal.
Nagy örömünkre szolgálna, ha Te is ott lennél és segítenénk egymásnak a  tavaszi munkák elvégzésénél.
Várunk! Jobb együtt dolgozni minél többen, arról pedig nem is beszélve mennyire gyorsan meglennénk a feladattal.

Tehát most szombaton  várunk Téged is, akár egy-két órára is érdemes átjönni.

(A templom festése április közepétől kezdődik, melyet megelőz egy már "rutinos" átköltözés a tetőtérbe szentmisékre, ahol számítunk majd
megint segítségetekre. Erről még majd később hírt adunk.)

Mindent Isten legnagyobb dicsőségére!
Csabai Jutka