Juniális

Kedves Testvérek!

Szeretettel hívunk és várunk Benneteket most vasárnap /21.-én/ 15 órától a plébániai juniálisra.

Amik biztosan lesznek:

• Egy gyönyörű szabadtéri Mise
  • Bográcsozás
  • Büfé /itt alkoholt lehet vásárolni/
  • Gyerekeknek kincskereső, foci, röplabda…

Amennyiben el tudsz jönni kérlek küldj egy jelet, hogy tudjuk hány főre főzzünk!!!!!

Szeretnénk kérni családonként 1 tálca süteményt, és egy üdítőt, a süteményeddel versenybe is szállhatsz, íme a versenykiírás:

VERSENYKIÍRÁS

Idei idénygyümölcsből készült sütemény- sütő verseny

Kategóriák:

1.Idénygyümölcsből készült édes

- töltetlen /kevert tésztás/

- töltött vagy  krémes

2. Sós sütemény fűszeres

- töltetlen /pogácsa, rúd/

- töltött krémes /hasé jellegű/.

Leadás 15-17 óráig a zsűri asztalára, névvel. Leadandó mennyiség kis tálon 6db és a sokaságnak egy tepsi. A zsűriben közösségünk laikus és profi sütői foglalnak helyet.

Természetesen senkit nem kényszerítünk a versenyre, csak ha kihívást érez és másoknak szeretne valami érdekes íz világot megmutatni.

Izgalommal telve várunk Benneteket, töltsünk együtt egy csodás délutánt az árnyas plébániakertben.

A szervezőgárda nevében Somogyi Emese.