Keresztút + Urbi et Orbi

Pénteken (ma) 15 órától Keresztút lesz a templomban, melybe be lehet kapcsolódni lélekben és közvetítések által: rádión a 89 MHz-en, videón a Nagykovácsi Plébánia facebook oldalán.

Urbi et Orbi áldás élőben
"A vírus világméretű terjedésére az ima, az együttérzés és a gyengédség világméretű terjedésével akarunk válaszolni. Maradjunk egyek!
Március 27-én, pénteken, 18 órakor imát fogok vezetni a Szent Péter-bazilika előtt, de a tér üres lesz. Már most hívok mindenkit, hogy lélekben kapcsolódjon ehhez az imához a tömegkommunikációs eszközökön keresztül. Meghallgatjuk Isten igéjét, elmondjuk könyörgéseinket, imádjuk az Oltáriszentséget, mellyel a végén Urbi et Orbi áldást adok, és ehhez hozzákapcsolódik annak lehetősége is, hogy bárki teljes búcsúban részesüljön.
A médián keresztül lélekben kapcsolódjatok be az imába: Isten igéjének meghallgatása és a szentségimádás után Urbi et Orbi áldást adok, melyhez teljes búcsú kapcsolódik.” (Ferenc pápa)

A Duna Televízió, a Bonum Televízió, a Magyar Katolikus Rádió és a Szent István Rádió élőben közvetíti.