Nagykovácsi Plébánia Hirdetése 2023.01.22.

"Tanuljatok meg jót cselekedni, törekedjetek az igazságra" Ézs/Iz 1,17
Az ökumenikus héthez kapcsolódva Nagykovácsiban szeretettel hívjuk a testvéreket a következő programokra:
   szerdán este 6 órától ökumenikus imádságot vezet Gábor atya a hittanteremben;
   csütörtökön este fél 7-től a református templomben lesz imaalkalom;
   pénteken este 8 órától taizé-i imaest lesz a plébánián;
   szombaton este 8 órakor együtt ülünk a "fehér asztalhoz" beszélgetni, filmet nézni.

A csütörtök esti bérmálkozásra felkészítés az ökumenikus események miatt ehéten elmarad.

Pénteken 16 órától lesz gyóntatás a plébánián.

Vízkereszt napján vizet szentelünk, s megkezdődik a lakásszentelés. Gábor atya, kérésre, szívesen meglátogatja a családokat, hogy együtt imádkozva kérjünk áldást otthonainkra.

Február 11-én szombaton házaspáros este lesz. Este 7 órától szentmisével ünnepelünk, majd szeretettel várjuk a házaspárokat egy kötetlen beszélgetésre a plébániára.

Február 18-án szombaton délután lesz egyházközségünk farsangja. Részletekkel később jelentkezünk.

A Magyar Katolikus Egyház örömmel készül a 2020-as Eucharisztikus világtalálkozóra. Állandó Szentségimádással szeretnénk készülni. Ennek jegyében minden csütörtökön reggel 8 órától (a reggeli Szentmisét követően) este 9 óráig Szentségimádás van a templomunkban, pénteken 13-19 óráig pedig Adyligeten.