Ökumenikus imaalkalmak

"Tanuljatok meg jót cselekedni, törekedjetek az igazságra" Ézs/Iz 1,17

Római és görögkatolikus, református, evangélikus, baptista, pünkösdi, metodista, anglikán és ortodox püspökök és egyházi vezetők imádkoztak együtt vasárnap a Krisztus-hívők egységéért Budapesten, a Kálvin téri református templomban, az ökumenikus imahét nyitó istentiszteletén múlt vasárnap.

Az imahéthez kapcsolódva szeretnénk a testvérek figyelmébe ajánlani a környéki programokat:

csütörtökön (jan.19.) este 6 órakor ökumenikus imádság lesz a Pesthidegkúti Református Templomban (Bp. II.ker. Hidegkúti út 64-66.);

vasárnap (jan.22.) délután 4 órától lesz a hivatalos záróalkalom az Ökumenikus Általános Iskolában (Bp. II.ker. Községház u. 10.);

szerdán (jan.25.) este 18 órától ökumenikus imádságot vezet Gábor atya a hittanteremben;

csütörtökön (jan.26.) este fél 7-től a református templomben lesz imaalkalom;

pénteken (jan.27.) este 8 órától taizé-i imaest lesz a plébánián;

szombaton (jan.28.) este 8 órakor együtt ülünk a "fehér asztalhoz" beszélgetni, filmet nézni.

Szeretettel hívunk és várunk mindenkit az alkalmakra!