Plébánia kert - kerti munkák, pakolás

Kedves Mindnyájan!

Még mindig: a templom felújításkor megtapasztalt segítőkészségetekre építve, emlékeztetőül írom Gábor atya hirdetését.

A templom felújításakor keletkezett lomok eltakarítására, a plébánia kert méltó rendbetételére (munka folytatására) hívunk Benneteket. A közelgő "Egyházközségi Juniális" biztat minket az invitálásra, a tovább nem halasztható munkaalkalomra.

Közelgő szombaton (2022. júniius 11-én) fél 9 től vár minket a tennivaló, melyhez kerti szerszámaitok, fűrész saját használatra, gereblyéitek, metsző- és gallyvágó ollóitok stb.. nagy segítség lenne, a pakolásnál pedig izmos karjaitoka számítunk.

Most is érvényes: De ha ez nincs is az elszántság, tettrekészség és aktív megjelenés is elég!

Várunk a kertben akár csak egy(két) órára is, hogyha most sikerül rendbe tenni utána könnyebb már a rendet tartani- a remény hal meg utoljára!

Biztatunk és várunk, gyere!

Gábor atya, Balázs, Zsolt, Jutka