Világméretű szentségimádás június 13-án

Kedves Testvérek!

"Június 13-án, Úrnapja szombatján ismét közös, világméretű szentségimádást tartunk. Úrnapja Krisztus Testének és Vérének ünnepe.
Vegyünk részt ezen a közös imádságon minél többen, imádkozzunk egymásért, kapcsolódjunk be egyházközségünkkel, közösségeinkkel, családjainkkal együtt! Legyen ez a világméretű szentségimádás az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra való készületünk következő állomása, s éljük át újra Isten megújító szeretetét!” (Erdő Péter bíboros, prímás esztergom-budapesti érsek)

Nagykovácsiban szombaton 17-18 óráig a templomban és az ifjúság számára a hittanteremben lesz a szentségimádás, amibe be lehet kapcsolódni az adyligeti kápolnában, a zsíroshegyi kápolnában, illetve a facebook oldalunkon és a 89MHz-en is.

Jézus mondta: „Aki megvall engem az emberek előtt, azt én is megvallom mennyei Atyám előtt”.