Hirdetések 2014 december 14. Advent harmadik vasárnapja

• Decemberben minden hétköznap reggel ¾ 6-kor Rorate szentmisét tartunk.
  • A reggeli szentmisék után és csütörtökön, pénteken 4 órától szentgyónási lehetőség lesz a Plébánián.
  • Pénteken napközben szeretném meglátogatni a betegeket.
  • Elkezdődött a „Szállást keres a Szent Család” ájtatosság. Jelentkezőket, további résztvevőket szeretettel hívunk és várunk. Jelentkezni lehet a Plébánián, és Móriczné Priberszki Csillánál (30/855-2354)

• A plébánia tetőtér munkálatai a második feléhez érkeznek. Köszönjük a segítséget, nagylelkű adományokat örömmel fogadunk!
  • Katekumenatus kezdődött felnőttek számára hétfőnként este 8 órától, a keresztségre, elsőáldozásra és bérmálásra készülőknek. Az érdeklődők jelentkezését szeretettel várjuk.
  • Plébániánk ebben az évben is csatlakozik az „EGYMILLIÓ CSILLAG A SZEGÉNYEKÉRT” nemzetközi szolidariátsi mozgalomhoz, így ma délután 4 órától a Főtéren tetszőleges összegű adományokért mécseseket és „Egymillió csillag a szegényekért” leiratú gyertyákat ad a járókelőknek, hogy a mécseseket meggyújtsák, és elhelyezzék egy ott felállított állványon.
    A szeretetüket jelképező sok kis láng figyelem felhívás arra, hogy vannak emberek, akiknek napi megélhetési gondjaik vannak. Az adományokból a karitász a helybeli rászorultakon segít.
  • December 14-én Adventi Vásár volt a Főtéren és a plébánia tetőterén délután 3 és7 óra között.
  • December 14-én, vasárnap az Adventi vásár ideje alatt, 5 órakor az Adventi koszorúgyújtás után a Nagykovácsi zeneiskolások, művészek, a Pasaréti Templom kórusa karácsonyi hangversenyt adott.
  • Folyamatosan vetítik az Uránia filmszínházban a „Diadal” című, és „Mária földje” című filmeket.
  • Szeretettel ajánljuk a Testvérek figyelmébe a plébániai honlapot (http://nagykovacsiplebania.hu), melyen olvashatók a hirdetések, miserend. Kérjük, hogy minél többen regisztráljanak a honlap hírlevelére.